برندها, سیمان ساروج

کارخانه سیمان ساروج

سیمان ساروج

کارخانه سیمان ساروج اصفهان

شرکت سیمان ساروج اصفهان با مدیریت سهامی خاص در سال 1382 احداث گردید. سیمان ساروج با هدف تولید سیمان برای استان اصفهان و اشتغال زایی فعال در این استان با تولید روزانه 2000 تن کلینکر ( تقریبا 600 هزار تن در سال) ایجاد شده است. سیمان ساروج از نظر زیست محیطی و توسعه ی پایدار به گونه ای طراحی شده است که طبق اخرین و به روز ترین استاندارد های بین المللی می باشد در این سیستم آلودگی های حین فرایند تولید در حد مجاز میباشد.

بنیان گذاران این کارخانه در تلاش هستند تا به کمک ایده های نو و ساختار پویایی به رشد صنعت سیمان در ایران و دست یافتن به بازار های جهانی کمک کنند.

موقعیت کارخانه سیمان ساروج اصفهان

بعد از بررسی های بسیار جهت مکان این کارخانه ، در نهایت در منطقه ی مهردشت واقع در شهرستان نجف آباد استان اصفهان انتخاب شد. این محل از این جهت مزیت دارد که به شاهراه مرکزی ایران از شمال به جنوب و غرب و شرق و همچنین منابع غنی سنگ و آهک با مرغوبیت منحصر به فرد در ایران ، پس از تصمیم مصمم سرمایه گذاران و متخصصین مجرب ، محل احداث کارخانه را بررسی نموده که منطقه مهردشت واقع در شهرستان نجف آباد استان اصفهان انتخاب شد . این محل دسترسی آسان به شاهراه مرکزی ایران از شمال به جنوب و غرب به شرق و همچنین منابع غنی سنگ آهک با مرغوبیت منحصر بفرد در ایران ، شرایط مناسبی را برای تولید سیمان با کیفیت بوجود آورده است.


محصولات سیمان ساروج

 مدیرعامل : حمیدرضا صمدی

دفتر شرکت : 03136623674
شماره تلفن کارخانه سیمان ساروج : 03136623674

فکس : 031-37885454

آدرس دفتر: اصفهان – شیخ صدوق شمالی – جنب خ امینی نژاد – ساختمان لورج – طبقه 4

آدرس کارخانه سیمان ساروج : اصفهان، شهرستان نجف آباد ،مهردشت بین دهق و علویجه، روستای حسین آباد، کارخانه سیمان ساروج

ایمیل : INFO@SAROOJICC.COM

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “کارخانه سیمان ساروج

  1. mplrs.com گفت:

    Thanks for the great article!

    1. امیرحسین غلامی گفت:

      your welcome

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *