سیمان

خرید اینترنتی سیمان

خرید اینترنتی سیمان

چگونه اینترنتی سیمان بخریم؟

سیمان یکی از کالا های سخت به شمار میرود. خرید و فروش سیمان به دلیل مشکل بودن ارسال و حمل و نقل آن در بستر اینترنت کار را سخت کرده است. مشتریان سیمان از نظر خرید به چهار دسته تقسیم میشوند

  • خرید سیمان جهت مصرف خانگی
  • خرید سیمان جهت مصرف ساختمانی
  • خرید سیمان جهت مصرف عمرانی
  • خرید سیمان جهت توزیع
خرید اینترنتی سیمان در ایران

خرید و فروش انلاین سیمان

خریداران سیمان جهت مصرف خانگی

این دسته از مشتریان معمولا مصرفی کمتر از 5 کیسه سیمان دارند و عموم استفاده ی انها جهت تعمییرات و ترمیم یا بازسازی قسمتی از خانه های خود میباشد. این گروه میتوانند درصورتی که نیاز به 5 کیسه سیمان داشته باشند از مصالح فروشی های نزدیک به محل سکونت خود کالا را خریداری کنند. و در صورتی که مصرف آنها به مصرف زیر 20 کیلوگرم سیمان برسد میتوانند خرید خود را از خرده فروشندگان اینترنتی مثل دیجی کالا و افرادی که سیمان های دست پر دارند تکمیل کنند.

خریداران سیمان جهت مصرف ساختمانی

این گروه معمولا مصرفی ببین 10 تا 40 تن دارند. هدف آنها از مصرف ساختمان سازی میباشد. مصرف این گروه شامل فونداسیون ، بتن ریزی ، سقف و ستون و … میباشد. این گروه جهت خرید سیمان خود میتوانند در چند مرحله سفارش های خود را از طریق مصالح فروشی ها تامین کنند و یا با شرکت های بتن ریزی همکاری کنند. اینها در صورتی که بخواهند در یک مرحله سیمان خود را تهییه کنند میتوانند از شرکت های خرید و فروش سیمان مثل بهترین سیمان خرید کنند.

خریداران سیمان جهت مصرف عمرانی

این گروه از مصرف کنندگان معمولا پیمانکاران  یا مصرف کنندگانی هستند که پروژه های دولتی ای خصوصی در اندازه بزرگ دارند. مثل پروژه های شهر سازی ، مسکن مهر ، ساخت پل ، مترو و …. . مصرف این گروه ها بین 50 تا 10000 تن میرسد. این گروه سیمان مورد نظر خود را طی چند مرحله خریداری میکنند. بهترین راهکار برای تامین سیمان این گروه همکاری با شرکت های بازرگانی سیمانی میباشد.

یکی از شرکت های بازرگانی خرید و فروش سیمان ، مجموعه ی بهترین سیمان میباشد. جهت مشاوره خرید این شرکت میتوانید با شماره ی 09133090027 تماس حاصل فرمایید.

خریداران سیمان جهت توزیع

این گروه معمولا پلی بین خریداران و فروشندگان سیمان هستند. این گروه خریدشان جهت مصرف نیست و صرفا مشغول به بازارسازی هستند. این گروه با میزان خرید های متفاوت خرید های خود را از طریق بورس کالا یا از ارتباط مستقیم با کارخانجات (بعضی از کارخانه ها هنوز فروش مستقیم دارند) انجام میدهند. جهت خرید سیمان از بورس کالا افراد باید حداقل خرید 100 تن را رعایت فرمایند و دارای کد بورسی باشند. خرید و فروش در بورس کالای سیمان بر پایه ی سیستم مزایده و رقابتی است.

 

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان سیمان همیشه قیمت سیمان بوده است. قیمت سیمان در بازار همیشه چند نرخی بوده است. بهترین سیمان جهت شفافیت در بحث قیمت گذاری سیمان مجموعه ای از قیمت های روزانه را جمع اوری کرده است و با به روزرسانی هفتگی آن را در اختیار عموم قرار میدهد.

جهت مشاهده ی قیمت روز سیمان کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *